Aktualności:

Autor Wątek: Wirusowe zapalenie wątroby/HCV  (Przeczytany 4124 razy)

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Wirusowe zapalenie wątroby/HCV
« dnia: Lipiec 24, 2014, 04:43:39 pm »
Romuald Kosznik
Temat rzeka ale opiszę w skrócie. Wirusowe zapalenie wątroby to konflikt urazy w obrębie terytorium. Choroba zakaźna - czyli oznaka fazy rozwiązania konfliktu dotykającego przewodów żółciowych .( Dla fachowców - pochodzenie ektodermalne). Faza aktywna konfliktu: mokro-uszkodzenie ścian ektodermalnych przewodów żółciowych, przy całkowitym braku objawów. Faza zdrowienia: automatyczny mózg wykorzystuje wirusy do odbudowy uszkodzonych przewodów żółciowych. Przewody blokują się, pojawia się żółtaczka. A szczegółowo: WZW typu C to konflikt urazy + wydźwięk związany z nieznanym ("W moim konflikcie jest coś, czego nie rozumiem, nie potrafię sobie wyjaśnić, nie wiem, dlaczego jest właśnie tak"). Przykład: "Nie znam swojej matki, swojego ojca". "Boli mnie, że nie znałem swojego dziadka". Ten typ zapalenia wątroby nazywa się "C", ponieważ "nie jest ani A, ani B" - "nieznane" jest kluczowym słowem. Też często to uraza, niesprawiedliwość i gniew związany z nieznanym. Ado, pamiętaj: W Totalnej Biologii mikroby w tym wirusy, bakterie i grzyby pracują tylko w fazie zdrowienia !!! CZWARTE PRAWO NATURY !!! Naucz się tego i teraz pomyśl co dało właścicielowi wątroby WZW.

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Zapalenie wątroby
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2015, 08:34:39 pm »
Romuald K
Choroba dotyka przewodów żółciowych, zbudowanych z tkanki ektodermalnej sterowanej przez korę mózgową. Fundamentalny konflikt urazy: "Mam coś do kogoś i nie puszczę!". Różne typy zapalenia wątroby wiążą się z innymi wydźwiękami konfliktu:
- WZW typu A - brak niezbędnego pożywienia.
- WZW typu B - związek z napędem, wyrzucaniem, wpychaniem, wypychaniem, wstrzykiwaniem ...
- WZW typu C - związek z nieznanym.