Aktualności:

Autor Wątek: Autoimmunologiczne zapalenie przewodów żółciowych wątroby PBC  (Przeczytany 154 razy)

Maria S.

• Newbie
  • *
Autoimmunologiczne zapalenie przewodów żółciowych wątroby PBC
« dnia: Styczeń 02, 2019, 03:58:03 pm »
Witam,proszę o pomoc jakie zdarzenie może zapoczątkować immunologiczną agresję na wątrobę?
Mam wiele chorób.Zaczeło się od tego że spadłam ze schodów,zlamana kość piszczelowa u nasady i zerwane ścięgno operacja wkrótce.
Skąd u mnie haluksy pojawiły się w wieku 10lat?
Jem dość łapczywie ,alevtez obżarstwa,mam nadwagę.Chudne tylko gdy jem poniżej 800kcal,lub post na wodzie.
Mało sikam ,mam słabe ciśnienie moczu 😅 czasem wręcz sączy się,jakas zmiana w nerce.Torbiele na tarczycy, jajniku,piersi.
Zwłoknienie na rozscięgnie podeszwowym lewej stopy ,jedno mi usunęli jedt nowe,zwloknienie na wnętrzu lewej  dłoni pod palcem serdecznym.
Bóle stawów,mieśni.
Ostatnio bolały mnie obie łopatki.
Mocno spięte mięśnia przy kręgosłupie między łopatkami,oraz odcinek lędźwiowy,uda nad kolanami i łydki.
Zmiana wagi z dnia na dzień o kilka kilo!
Jako dziecko byłam bardzo chuda,niejadek,karmiona 3mce,nietolerancja mleka krowiego ,zjadłam i wymiotowałam -zwykle mama robiła 50ml z czego zjadłam 20-30ml za kilka minut połowę ulalam lub zwymiotowalam.
Tato zmarł gdy miałam kilka mcy(zastawki i stawy)
Anginy ropne ,zapalenie węzłów szyi(teraz mam powiększone węzły chłonne w śliniankach prawa większe)
Wrzody,czyraki na udach i posladkach wiek około 6-7lat
Wszy chwytalam kilka razy w przedszkolu.
Zapalenie pochwy 2-3 latka(bylam z mamą u lekarza)
Bolesne miesiączki cały okres płodności,teraz menopauzy
W ciągu 3-4 lat słabiej widzę kiedyś -0.5 teraz +1.5
Mężatka. Dzieci dorosłe dwoje założyło rodziny,najstarszy problemy emocjonalnie ,lubi wypić ale nie ma blokady wystarczy więc raz na kilka miesięcy zalewa się w trupa,lub pije piwko 2 codziennie .
Mąż nie pije(pił podobnie jak syn)