Aktualności:

Autor Wątek: Trądzik na plecach  (Przeczytany 283 razy)

Alicezkrainybiologii

• Newbie
  • *
Trądzik na plecach
« dnia: Grudzień 11, 2017, 08:51:12 pm »
Od pewnego czasu wyskakują mi nieprzyjemne stany zapalne na plecach. Kiedyś borykałam się z trądzikiem na buzi, weszłam na forum dowiedziałam się jaki to konflikt i jak ręką odjął, problem zniknął właściwie z dnia na dzień, po przedyskutowaniu problemu z rodziną. Ale pojawił się na plecach, dlaczego? Próbowałam sama do tego dojść, że być może nie wiem, że wyglądam dobrze ale coś z tyłu wciąż karze mi myśleć, że nie jestem atrakcyjna. Skąd pojawia się trądzik na plecach?

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Trądzik na plecach
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2018, 09:38:49 pm »
Trądzik na plecach to faza naprawcza ataku na plecy. Zastanów się kto w środowisku knuje za plecami albo czujesz zagrożenie od niego. Dosłownie - obawa przed atakiem na plecy, od tyłu

aha8

• Newbie
  • *
Odp: Trądzik na plecach
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2018, 09:15:50 pm »
Z mojego doświadczenia z trądzikiem to tak:Odczucie bycia nie atrakcyjnym to twarz górna częśćOkolice ust to odczucie bycia zaatakowanym w sytuacji związanej z pożywieniem.
Plecy to odczucie ataku na twoją osobę ogólnie. Jeśli taki atak odczuwa się bezpośrednio znaczy np ktoś jawnie i wprost atakuje Cię słownie to wtedy trądzik jest na klatce piersiowej, jeśli pośrednio np ktoś niby wprost Cię nie obraził ale działa i manipuluje na twoją niekorzyść i to przeczuwasz wtedy trądzik jest na plecach. Jeszcze może być sytuacja pośrednia wtedy są ramiona.Ciekawostka jest taka że jak popatrzy się na zwierze czteronożne to części ciała które przyjmują atak przeciwnika są częściami ciała u człowieka gdzie pojawia się trądzik.
Z teorii to trzeba jeszcze rozróżnić że trądzik może powstać w wyniku trzech zmian na skórze  1 ciałka melaninowe (uczucie bycie nie atrakcyjnym) 2 gruczoły potowe (atak)  3 gruczoły łojowe (atak)Moim zdaniem skóra na plecach reaguje (raczej) tylko na atak, a  atrakcyjność to twarz.http://5prawnatury.pl/sbs-skory-wlasciwej/