Aktualności:

Autor Wątek: Torbiele piersi  (Przeczytany 4105 razy)

Piotr Kmieć

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 731
    • Zobacz profil
Torbiele piersi
« dnia: Kwiecień 16, 2015, 05:51:43 pm »
Patrycja B
A co jeśli chodzi o torbiele w piersi, które z początku cyklu są niewielkie, a w drugiej połowie stają się większe, wyczuwalne i bolesne.

Piotr Kmieć
w torbielach gromadzi się woda przy programie cewki zbiorczej nerki. czyli zatrzymywanie wody w organizmie - konflikt porzucenia, zostawienia samemu sobie, samotności

Patrycja B
i też szukać zgodnie ze stronami żeńską i męską?

Piotr Kmieć
nie, w piersiach jest inaczej: prawa pierś jest niemacierzyńska, konflikty rozszerzonego gniazda, czyli osoby bliskie, ale do których nie mam stosunku macieżyńskiego - partner, przyjaciele, krewni, rodzeństwo, rodzice, dziadkowie.
lewa jest macieżyńska czyli ktoś, do kogo mam stosunek macieżyński tj. dziecko, zwierzęta, dom, a nawet projekt, który traktuję jak własne dziecko, też dziadkowie, ale też partner, którego traktuję jak dziecko
U leworęcznej osoby odwrotnie.

Patrycja B
z szybkiej wiadomosci: ślub bliskiej przyjaciółki, po którym nastąpił brak kontaktu i znajomośc się rozeszła, teraz tylko sporadyczny kontakt. chyba pasuje co?

Piotr Kmieć
a matkowała jej?

Patrycja B
można tak to określić, bo zawsze wszystko tłumczyła w kłopotach tak jak dziecku, wspierała, zawsze była traktowana jak autorytet i wsparcie, a potem nagle takie odrzucenie.
i wiecie co jest ciekawe, problem pojawił się ok miesiąc po jej ślubie, teraz niedawno ponoć już torbiele były mało dokuczliwe, a od kilku dni po kontakcie dawnej przyjaciółki wszystko nagle się odezwało...

Piotr Kmieć
porozmawiaj z nią o tym i wyjaśnij temat

Patrycja B
No i mamy wiadomość zwrotną: dziś od rana nie ma śladu bo bólu,żadnych wyczuwalnych zgrubień i w sumie to tylko po przemyśleniu tego,ponoć napisała do tej drugiej,że szkoda że tak się stało,ale bez odzewu. podpowiedziałam jej pomysł z listem, Piotrze myślisz, że wystarczy?

Piotr Kmieć
jak zrobi to porządnie, to powinno być ok. jednak uważam, że ZAWSZE trzeba szukać tych pierwotnych przyczyn jak rodzice, klany, historie rodzinne. szyna to nic innego jak nawracający konflikt, a jak nawraca, to nie został rozwiązany, a jak nie został rozwiązany, to trzeba szukać przyczyn

Odpowiedź po ok miesiącu:
Patrycja B
I chyba trafiliśmy w problem, bo od tamtej pory ból znikł i torbiele również były niewyczuwalne, teraz przed następnym okresem ponoć żadnych dolegliwości, torbiel jest niewielka i dopiero przy bardzo mocnym ucisku czuć ból , a do tej pory nawet przy ruszaniu ręką było czuć mocny ból.