Aktualności:

Autor Wątek: Konsultacje indywidualne - Piotr Kmieć  (Przeczytany 7207 razy)

Piotr Kmieć

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 731
  • Zobacz profil
Konsultacje indywidualne - Piotr Kmieć
« dnia: Marzec 06, 2015, 05:28:41 pm »
Zawarta na tej stronie oraz na moim FORUM wiedza ma charakter informacyjny i nie zawsze opisane przykłady i przypadki będą pasować do Twojego problemu lub konfliktu. Każdy człowiek jest inny i ma swoją historię, dlatego też każdego należy rozpatrywać indywidualnie. Jeśli zmagasz się z tematem, którego przyczyn nie potrafisz określić, lub znasz przyczyny, ale nie potrafisz się od nich uwolnić, zapraszam na konsultację indywidualną.
Przed sesją wysyłam ankietę, którą należy wypełnić. Pomaga mi ona poznać Twój obecny stan psychiczny i zdrowotny oraz lepiej przygotować się do spotkania. W żadnym wypadku taka konsultacja nie zastępuje terapii, ani fachowej opinii lekarskiej. Wręcz zachęcam do wykonywania takich badań, ponieważ są one bardzo pomocne przy pracy nad danym tematem.Pracuję nad problemami:
 • emocjonalnymi: lęki, fobie, nerwice, powracające stany emocjonalne...
 • zdrowotnymi: nowotwory, alergie, problemy z krążeniem, problemy skórne, choroby układu trawiennego i moczowego, płciowego, krwionośnego, mięśni, kości...
 • w relacjach: stres, kłótnie, brak satysfakcji w związku...
 • chorobami dziecięcymi
 • i innymi (jeśli Twój temat nie znajduje się na liście, skontaktuj się ze mną i zapytaj)
Metodyka pracyW pracy z klientem stosuję Totalną Biologię, Medycynę Germańską, Psychosomatykę, Psychogenealogię oraz ich pochodne.
W procesie uwalniania konfliktów używam EFT, elementów regresji hipnotycznej oraz ustawień systemowych, Radykalne Wybaczanie, pracę z Wewnętrznym Dzieckiem.
Cena jednej konsultacji wynosi 300zł. Trwa ona ok 1,5h.BioterapiaStosuję również metodę Bioterapii metodą Zdenko Domancica - więcej informacji pod linkiem.
Jest to wspaniałe uzupełnienie dla naszej pracy. Pełna procedura trwa 4 dni, jedna taka sesja to ok 15-40 min. Nie mam tutaj z góry ustalonej stawki. Rozliczenie za terapię podlega Twojej indywidualnej ocenie - na ile czujesz, że pomogło i jakie masz finansowe możliwości.
Obecnie pracuję zdalnie. Jeśli masz ochotę popracować nad swoim problemem, możemy umówić się na Skype lub innym komunikatorze. Tego typu praca nie odbiega niczym od spotkań osobistych.
W celu umówienia się na konsultację proszę o kontakt na maila kontakt@totalnabiologia.com.pl
Na życzenie wystawiam fakturę.
Zapraszam :)
PK