Aktualności:

Autor Wątek: Pieprzyki  (Przeczytany 12251 razy)

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Pieprzyki
« dnia: Wrzesień 05, 2014, 02:45:59 pm »
Pieprzyki są to toksyny, które zostały usunięte z organizmu przez skórę. Jeśli organizm nie może pozbyć się toksyn przez nerki czy pot, to gromadzi je pod skórą i usuwa w formie pieprzyków.

Z pieprzykami może być również związany konflikt "splamienia".

Agnieszka D
hmm.... i to może być faktycznie coś z tym związane...... u mnie ma praktycznie cała rodzina łącznie z moją córką, ale możemy nosić splamienie przodków (szyna) a to by się zgadzało.

Ewa K
Mam podobnie, bo nie znam historii klanu, a jestem tak opieprzona od urodzenia, że nikogo bardziej nie znam:). Dlatego tego nie ruszam na razie, może w trakcie rozwiązywania innych spraw uwolni się i ta. Zwłaszcza, że rodzina w której się wychowałam nosi jakąś tajemnicę ,,splamienia'' właśnie, która i dla mnie jest jakąś wskazówką, choć mnie bezpośrednio nie dotyczy. Czuję podskórnie, że właśnie w tym tkwi problem.

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Pieprzyki/Czyraki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2015, 08:05:57 pm »
Faza aktywna konfliktu: atak na integralność.
Jest to konflikt skóry właściwej, która odpowiada na atak z zewnątrz. Kiedy czuję się zaatakowany fizycznie lub emocjonalnie, to na skórze w danym miejscu, gdzie był atak, pojawić może się czyrak lub pieprzyk.

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Pieprzyki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2015, 02:47:17 pm »
deformacje skóry dotyczą skóry właściwej, czyli starej dermy. także są to konflikty dotyczące ataku na integralność, naruszenie przestrzeni, granic ciała. skóra wzmacnia się w tych miejscach, które zostały zaatakowane. ręczność tutaj nie ma znaczenia, a znaczenie ma albo miejsce, które konkretnie zostało zaatakowane czyli np ktoś mnie zaatakował od tyłu na wysokości łopatki (lub tak to odczułam) i tam pojawia się pieprzyk jako symboliczna ochrona.
pieprzyki mogą też pojawiać się na zakończeniu meridianów w ciele i wtedy najlepiej dowiedzieć się jaki meridian się tam kończy. do tego polecam książki medycyny chińskiej albo athiasa - ciało punkt po punkcie