Aktualności:

Autor Wątek: Zapalenie krtani  (Przeczytany 5748 razy)

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Zapalenie krtani
« dnia: Lipiec 28, 2014, 02:18:22 pm »
Prawa Natury
Zapalenie krtani związane jest z konfliktem "strach z przerażeniem" i widocznie pojawiło się jakieś lękowe wydarzenie, na które kuracjusze zareagowali w ten sam sposób. Zapalenie krtani to już faza zdrowienia.

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Re: Zapalenie krtani/Gardło
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2014, 03:20:48 pm »
Asia W
Zapalenie krtani najczęściej oznacza, że jesteśmy tak źli, że nie możemy mówić.
Gardło świadczy o twórczym przepływie energii. To przez nie wyrażamy naszą twórczość, a gdy jest udaremniona, niepełna, często mamy kłopoty z gardłem. Wszyscy znamy osoby, które przeżywają całe swoje życie dla innych. Ani razu nie zrobili tego, co sami chcieliby robić. Zawsze zadowalają matki, ojców, współmałżonków, partnerów, szefów.

Gardło przedstawia naszą zdolność wypowiadania się, proszenia o to, czego pragniemy

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Zapalenie tchawicy/gardła
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2014, 11:01:30 pm »
Romuald Kosznik
Wiąże się z nim konflikt niemożności złapania kęsa, o wydźwięku czegoś niezbędnego do życia ORAZ w klimacie ataku/obrony, co prowadzi do większego lub mniejszego obniżenia wartości. Osoba chciałaby coś posiadać, ale nie może tego zdobyć. "nie mogę zdobyć dobrej oceny, mieszkania, zapachu mojej matki, piersi itp" - czegokolwiek, co oznacza bezpieczeństwo + byt (tkanka limfatyczna). Proszę teraz porównać to do swoich zdarzeń

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Zapalenie krtani/Utrata głosu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2014, 10:51:59 am »
Prawa Natury
To program krtani i konflikt "strach z przerażeniem", "zatkało mnie", "zabrakło mi słów, tak mnie to zaskoczyło".