Aktualności:

Autor Wątek: Zespół niespokojnych stóp ???  (Przeczytany 29 razy)

fuji

• Newbie
  • *
Zespół niespokojnych stóp ???
« dnia: Wrzesień 23, 2017, 02:37:48 pm »
Witajcie serdecznie :)

Proszę Was o pomoc, w znalezieniu jakiegoś powodu, punktu zaczepienia dot. mojej dolegliwości :(
Jest to mrowienie stóp, które rozpoczęło się w wieku 15 lat i twa już prawie 25 lat.
Zaczęło się kiedy szedłem do szkoły w lekko uszkodzonych butach, nie dawało mi to spokoju, przecież ludzie mogą zauważyć...
Później nawet zabrudzenia butów, sprane, wyblakłe skarpetki powodowały tą dolegliwość, generalnie chodziło o nieprawidłowości (moim zdaniem) w okryciu stóp.
Mrowienie może być też karą wymierzoną samemu sobie za np. błędną decyzję.

Kiedy już zacznie się ta dolegliwość, najczęściej trwa kilka godz. w czasie dnia, np. 8 godz. w pracy.
Wtedy nie mogę usiedzieć w miejscu (siedzący tryb pracy), każdy ruch jest ulgą, mam ochotę iść, biec przed siebie. Wykonuję kilka czynności na raz w pośpiechu, nie mogę się skoncentrować, logicznie pomyśleć, jestem jak amoku. Towarzyszą mi wtedy uczucia agresji, złości, frustracji, wszystkie tłumione wewnątrz.
Mrowienie najczęściej ustępuje, kiedy zdejmę buty, w skrajnych przypadkach skarpetki.
Bardzo często jadąc do pracy, mam ochotę ominąć ją i uciekać, jechać przed siebie jak najdalej....
Ta uciążliwa dolegliwość może spotkać mnie praktycznie w każdej sytuacji

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź
Pozdrawiam :) [size=78%] [/size]