Aktualności:

Autor Wątek: Nietolerancja histaminy  (Przeczytany 981 razy)

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Nietolerancja histaminy
« dnia: Wrzesień 22, 2016, 11:00:32 am »
Dorota W
Nietolerancja histamininy wynika z niemożnosci przyjęcia upragnionego kęsa z uwagi na jakiś nowy stan np  zdrowia (ciąża?) sytuację,okoliczności z poczuciem oddzielenia (z musu? rozsądku? Przykazu?) od kęsa, którego do tej pory lubiliśmy, akceptowaliśmy.
Zauważcie,ze bogate w histaminę są produkty długo dojrzewające, sery, wino - efekt rozkładu, psucia się, fermentacji.
Są to słowa klucze prowadzące do rizwiązania co? kto? Jaka czynność ? jaka potrawa (przyjemność) była poza moim zasięgiem w czasie ciàży...co musiałam odłożyć na później, co się zepsuło lub przestało być możliwe przez to, że musiałam rozstać się z tym, porzucić na jakiś czas(czas ciąży?), za czym tęsknilam (zaczerwieniona skóra).

Albo sytuacja przeciwna-
Powinnam odrzucić, a nie zrobiłam tego, jadłam, czyniłam coś, co lubię, a nie do końca jest właściwe w obecnym stanie(ciąża ,lub zmiana wiary z zakazami konsumpcji bądź nakazami jakiś zachowań) lub ...mogłam jeść tylko pewne produkty, bo innych nie tolerowałem, a powinnam w ciąży jeść różnorodnie ....

Także-w czasie ciàży nie mogłam wykonywać pewnych czynności koniecznych w pracy, przez co straciłam stanowisko i już na nie nie mogę wrócić.