Aktualności:

Autor Wątek: Łożysko - nie jest wydalone  (Przeczytany 1404 razy)

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Łożysko - nie jest wydalone
« dnia: Kwiecień 13, 2016, 12:10:50 pm »
Piotr P. Kmieć
To ma podobny wydźwięk jak pępowina wokół szyi - mama nie chce wypuścić dziecka na świat, bo np wierzy, że sobie tam ono nie poradzi, albo świat jest zły, nie chce się z nim rozstać, bo się boi, że coś mu się stanie, że jedzenie nie takie...jeśli to nie konflikt tej kobiety, to trzeba szukać przyczyn w rodzinie, które mogłyby sugerować taką kolej rzeczy.

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Łożysko - oddzielenie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2016, 12:12:35 pm »
Piotr P. Kmieć
Konflikt związany z karmieniem dziecka.
Dziecko nie wie kto jest jego mamą, bo ma "dwie matki" np. ciąża w parze homoseksualnej.

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Łożysko - nie jest wydalone
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2016, 01:36:53 pm »
Ania U.
Piotr, a może być też tak, że? Kobieta nie chce wypuścić dziecka na świat, bo np. lubi ten stan bycia w ciąży ponieważ np. wtedy dużo rzeczy nie powinna\nie może\nie musi robić; otoczenie\najbliżsi traktują ją wtedy lepiej niż gdy w ciąży nie jest (bo przecież o kobietę w ciąży należy dbać i nie denerwować jej). Czyli - chcę opóźnić rozwiązanie, bo będąc w ciąży mam więcej przywilejów; więcej jest rzeczy\czynności, których nie muszę, bo nie mogę; jestem dobrze\lepiej traktowana niż gdy w ciąży nie byłam.

Piotr P. Kmieć
O tak! :DTak samo, jak ludzie lubią być ciężko chorzy, bo wtedy urlopik i robić nie trzeba w tym ciężkim świecie ;)