Aktualności:

Autor Wątek: Konsultacje indywidualne - Piotr P. Kmieć  (Przeczytany 4216 razy)

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Konsultacje indywidualne - Piotr P. Kmieć
« dnia: Marzec 06, 2015, 05:28:41 pm »
Wiedza zawarta na MOJEJ STRONIE oraz na forum ma charakter informacyjny i nie zawsze opisane przykłady i przypadki będą pasować do Twojego problemu lub konfliktu. Jak wiadomo, nie ma dwóch takich samych przypadków, a każdy człowiek jest indywidualną jednostką i każdy przypadek należy rozpracować inaczej. Jeśli zmagasz się z tematem, którego przyczyn nie potrafisz określić, lub znasz przyczyny, ale nie potrafisz się od nich uwolnić, to zapraszam na konsultację indywidualną.
Przed spotkaniem wysyłam ankietę, którą należy wypełnić jak najdokładniej. Pomaga mi ona poznać Twój obecny stan psychiczny i zdrowotny oraz przygotować się do spotkania w celu jak najlepszej pomocy. W żadnym wypadku taka konsultacja nie zastępuje terapii, ani fachowej opinii lekarza czy psychologa, bo tylko profesjonalista w danej dziedzinie jest w stanie określić faktyczny stan zdrowia fizycznego i psychicznego. Wręcz zachęcam do wykonywania takich badań, ponieważ są one bardzo pomocne przy pracy nad danym tematem.
Metodą Totalnej Biologii pomogłem przede wszystkim sobie, moim bliskim oraz wielu ludziom, z którymi pracowałem, odnajdując i uwalniając przyczyny problemów zdrowotnych, emocjonalnych oraz psychicznych.

Koszt takiego spotkania to 300zł. Trwa ono 1,5h.

Jeśli masz ochotę spotkać się osobiście, to możemy umówić się w Warszawie (+30zł za gabinet). Jeśli jesteś z innego miasta, lub mieszkasz w innym kraju, prowadzę również spotkania na Skype.

W celu umówienia się na konsultację proszę o kontakt na maila kontakt@totalnabiologia.net lub telefonicznie pod nr 507 197 008.

Na życzenie wystawiam fakturę.

Zapraszam :)

PK