Aktualności:

Autor Wątek: Ogólne  (Przeczytany 1601 razy)

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Ogólne
« dnia: Luty 18, 2015, 03:05:09 pm »
Magdalena F
Nie wiem czy tak wolno napisac:) ale chciałam powiedzieć, że przeanalizowałam ze spisu chorób każda swoją chorobę po kolei, obcena i z przeszości plus wypadki sytuacyjne i prawda jest taka, że to wszystko pasuje jak ulał:) czasem przecierałam oczy kiedy to dotyczyło też bliskich mi osób z rodziny itd..nie ma co, ale to wszystko ma sens:) pozdrawiam

Piotr Kmieć
tak, bardzo WOLNO to pisać, a nawet należy :D
ja się ostatnio zmagałem z tym, że ludzie nie dają info zwrotnego, a tylko dziękują za porady, albo nawet nic nie odpisują, a my się tu wywodzimy i szukamy przyczyn.
także dzięki wielkie za ten wpis i zachęcam innych do DZIELENIA SIĘ swoimi doświadczeniami, progresem, dawanie info zwrotnego po poradach, które dajemy tutaj w grupie :)

Magdalena F
wczesniej tak pojedyńczo czytałam o woreczku pełnym kamieni itd al osttanio przysiadłam z lista cała i analizowałam dokładnie po kolei i wyszło jak wyszło..a wyszło, że nawet pojedyncze kontuzje związane były konkretnie z konkretnymi konfliktami:) taki przykład z kolanem dwa lata temu - sytacja z szefem w pracy konfliktowa i moje przekonania i lęk przed nim, kolano puchło blokowało się a w rezonansie i usg wszystko ok:) i mnóstwo takich podonych, moje łamanie kości, zapalenia stawów po terapii, kurzajki, wypadajacy dysk, teraz niestabilnosc kregosłupa no chciała nie chciał zawsze wszystko pasuje do opisów chorób..