Aktualności:

Autor Wątek: Opryszczka  (Przeczytany 10120 razy)

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Opryszczka
« dnia: Lipiec 28, 2014, 01:39:01 pm »
Prawa Natury
Zarówno opryszczka, jak i kurzajki to program naskórka - czyli rozłąka. Opryszczka związana jest z "ohydną rozłąka" - np. ktoś wypowiada ohydne słowa, jakaś obrzydliwa sprawa/rozmowa, np. rodzice zostają wezwani telefonicznie do szkoły w sprawie córki, która nie panuje nad oddawaniem stolca - robi to pod siebie w trakcie lekcji, dosłownie "kupa leje się po nogach i ubraniu". Rodzice z dzieckiem rozmawiają o tej "gównianej sprawie" w gabinecie higienistki.
To mogą być niemiłe słowa skierowane do kogoś lub może to być sama myśl o tych słowach, które chcemy wypowiedzieć, lub np. ktoś wypowiedział...
A kurzajki - to również rozłąka, tylko pomimo, że siedzę już w odkryciu dr Hamera parę lat, nie rozgryzłam jeszcze czemu akurat pojawia się kurzajka, a nie zwykły wyprysk, egzema, opryszczka....

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Re: Opryszczka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2014, 04:51:17 pm »
Beata S
Brak lub pozbawienie kontaktu z rodzicami lub współmałżonkiem/partnerem. "Konfliktu pocałunku" w związku z separacją; "muszę błagać/żebrać, żeby dostać to, czego chcę", "nie mogę dostać tego, czego pragnę". Pocałunek pogłębiający uczucie oddzielenia, które znosimy z trudem. Też "pocałunek Judasza".

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Opryszczka
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2014, 12:43:37 pm »
Grażyna Z
Faza leczenia konfliktu żebrania o pocałunek, o miłość

Piotr Kmieć

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Opryszczka
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2014, 11:31:21 am »
Opryszczka może być też związana z całowaniem. Mogą być konflikty typu "chciałam kogoś całować, ale nie mogłam" albo "tak bardzo chce całować kogoś, że aż usta się powiększają".