Aktualności:

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Zadaj pytanie / Trądzik na plecach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alicezkrainybiologii dnia Grudzień 11, 2017, 08:51:12 pm »
Od pewnego czasu wyskakują mi nieprzyjemne stany zapalne na plecach. Kiedyś borykałam się z trądzikiem na buzi, weszłam na forum dowiedziałam się jaki to konflikt i jak ręką odjął, problem zniknął właściwie z dnia na dzień, po przedyskutowaniu problemu z rodziną. Ale pojawił się na plecach, dlaczego? Próbowałam sama do tego dojść, że być może nie wiem, że wyglądam dobrze ale coś z tyłu wciąż karze mi myśleć, że nie jestem atrakcyjna. Skąd pojawia się trądzik na plecach?
22
Spis chorób / Odp: Depresja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Listopad 27, 2017, 06:45:22 pm »
Ewa Eva
Ktoś/Coś/ Przeciwnik jest zbyt silny, dlatego nie podjmuję walki. Program nie działać. Niskie poczucie własnej wartości+ poczucie winy + konflikt terytorialny. Pat hormonalny. Czy realizujesz swoje potrzeby? Czy spełniłeś potrzeby swoich rodziców? Z jakiego powodu ciągle patrzysz w przeszłość? Gdzie jest moje miejsce? czy ktoś je zajął? Gdzie kulisz ogon, i zamykasz usta w życiu? Przy kim w jakich sytuacja nie mogę normalnie działać? Perfekcjonizm ale odwrócony jestem gorszy niż bym chciał być, muszę być jakiś mieć określony wynik byś mnie kochał - jeśli oczekuje się od kogoś by był doskonały to tak jak byśmy oczekiwali żeby tej osoby nie było. wtedy jest komunikat od rodzica: musisz być inny taki jaki jesteś nie masz dla mnie wystarczającej wartości.
Sprawdzić w klanie rodzinnym, czy ktos miał zawał serca - o co ta osoba walczyła w życiu że w wyniku tej walki zmarła, oczywiście zawał serca to rozwiązanie konfliku, lecz, masa stresu została przekroczona. Jeśli ktoś miał zawał, to następne pokolenie może reagować odwrotnością czyli depresją. Lecz ważniejsze jest tu i teraz. A w przypadku dzieci, korzystnie jest jeśli rodzic również zacznie od siebie. Jak się znajdzie o co się walczy w życiu, to pytanie jaki jest powód? i na tym powodzie pracować. Rozłożyc sobie na czynniki pierwsze osobowość walczaka - o co się walczy, osobowość depresanta, przyjrzeć się im, poszukać równowagi, na konfliktach wew.popracować.
23
Zadaj pytanie / Odp: Łysienie andropogenowe - pomocy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez altaj dnia Listopad 23, 2017, 12:07:25 pm »
czy jst to reakcja na nagłą stratę jak podczas normalnego łysienia? A;e jeżeli andropogenowe to znaczy, że strata była dawniej w rodzie, prawda?
24
Zadaj pytanie / Łysienie andropogenowe - pomocy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez altaj dnia Listopad 14, 2017, 08:49:30 pm »
Witam serdecznie!


Trycholog stwierdził u mnie łysienie andropogenowe na górnej części głowy. Występuje tam łupież oraz boląca skóra głowy i nadmierne przetłuszczanie ( tylko w tej części ) . Patrząc na mojego ojca, stwierdzam, że ma to samo, lecz u niego na pewnym etapie to się zatrzymało. Czy może ktoś mi pomóc i podpowiedzieć jakich konfliktów mogę szukać do tej specyficznej przypadłości?


Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
25
Zadaj pytanie / Odp: Wodniak jajowodów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Listopad 14, 2017, 03:14:34 pm »
konflikt straty, utraty kogoś bliskiego lub też chęć ochrony swojej kobiecości, poczucie bycia atakowaną. warto przyjrzeć się konfliktom związanym z byciem kobietą i sprawami kobiecymi zwłaszcza w okresie, kiedy się problem pojawił
26
Zadaj pytanie / Odp: problemy techniczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Listopad 14, 2017, 03:13:38 pm »
napisz mi w prywatnej wiadomości imię i nazwisko albo link do profilu najlepiej
27
Dodatkowa wiedza / Powiązanie części ciała z konfliktami rodowymi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Listopad 13, 2017, 11:39:05 pm »
https://wiedzadrzewiej.weebly.com/wie347ci/odzwierciedlenie-rodu-w-ciele-czlowieka


Jeśli patrzeć na Bioenergetyczne wzajemne powiązanie człowieka ze swoim Rodem, to dolna część ciała – nogi związane są energo-informacyjnie z naszymi Przodkami. Na prawej nodze – Męskie poKolenia [poKolana], na lewej nodze – Żeńskie poKolenia. Kolana odzwierciedlają więź z naszymi Rodzicami: z Mamą i Tatą, Kostki – dziadków i babcie, Stopy – prababcie i pra[/size]dziadkowie. Na podeszwie natomiast są odzwierciedlone BioEnergoKanały wszystkich pokoleń.

Ręce związane są energo-informacyjnie z naszymi potomkami. Prawa ręka – po męskiej linii, lewa ręka – po żeńskiej linii. Łokcie – synowie i córki, nadgarstek – wnuki i wnuczki, palce – prawnuki i PraPraWnuki. Auralne świecenie na koniuszkach palców – to wasze późniejsze wcielenia, rodzenia.

Uważa się, że my tu i teraz swoimi działaniami wpływamy na trzy poprzednie pokolenia przed nami i na siedem następnych. Przy czym po dawnym tradycjom Indii, Słowian i Chin na siódme pokolenie przychodzimy my sami, tj. my wpływamy na samego siebie w następnym narodzenie, zadajemy program następnego swojego przyjścia na Ziemię jeszcze przy tym życiu.

Tak, na przykład, jeśli bolą kolana, to to mówi o naruszeniu związku z rodzicami, jeśli bolą kostki - z dziadkami. Jeśli jest niedobrze odnosić się do dzieci, to u rodziców mogą boleć łokcie. Często u palących i "pijących" mogą puchnąć stawy, ręce - to mówi o negatywnym wpływie na następne pokolenia.

Dlatego ważnym jest zwracać uwagę na cały swój organizm, uwzględniać to w swoim życiu i w ćwiczeniach, które wy wykonujecie."
[/color]
28
Metody terapii i uwalniania konfliktów / Masaż Dotyk Motyla
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AlaAlicja dnia Listopad 09, 2017, 07:47:36 am »
Ostatnio poznałam ciekawy masaż - jedna z metod łagodnej bio energetyki. Dotyk Masaż Motyla dr Evy Reich jest bardzo łagodny w myśl zasady "najmniej siłowego dotyku - największy efekt". Eva Reich współpracowała ze swoim ojcem i oparła się na jego badaniach. Na początku masaż powstał z myślą o nadwątlonych relacjach mam i dzieci (np. Rozłąka) ale z czasem zaczęto go stosować do wszystkich. Jest to masaż, który można wykonać wszędzie i nie trzeba zdejmować ubrania, nie chcemy naruszać intymnych przeżyć danej osoby. Pytamy się o zgodę na dotyk. Podoba mi się, że Eva robiła masaż za darmo, a jego główną ideą jest to żeby jak najwięcej osób potrafiło go wykonać. Trwa ok 15 minut i jest rytmiczny jak lot motyla :)
29
Zadaj pytanie / Wodniak jajowodów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pio123 dnia Październik 26, 2017, 05:21:51 pm »
Ciekawi mnie co totalna biologia na wodniaka w obu jajowodach. Niedrożne jajowody, płyn zgromadzony w jajowodach.
30
Zadaj pytanie / problemy techniczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylwia84 dnia Październik 15, 2017, 11:25:39 pm »
Przepraszam że tutaj piszę ale jestem zrezygnowana, niedawno zapisałam się do grupy totalna biologia w praktyce na Facebooku jeszcze dziś do południa miałam wgląd w posty i samą grupę obecnie ani nie wyświetla mi żadnych postów ani nie mogę wejść na tę grupę bo mi jej nie wyświetla mogę wiedzieć dlaczego? :( jeżeli zostałam zablokowana chciałabym wiedzieć dlaczego i prosić o ewentualne przywrócenie a naprawię ewentualne niedopatrzenie. Z góry będę wdzięczna za informacje :/
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10