Aktualności:

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Zadaj pytanie / Wielotorbielatowatość wątroby i nerek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Skalia dnia Styczeń 17, 2018, 09:43:02 pm »

Witam
W 2012 roku dowiedziałam się z tomografii komputerowej wskutek  wypadku komunikacyjnego o istnieniu bardzo licznych torbieli prostych w wątrobie i nerkach. Torbiele wątroby mierzyły od 3mm do 4,5 cm. Obecnie ich ilość i masa się zwiększyła do 9,5 cm, co roku na każdej przybywa około 1 cm. Robiono mi badania na bąblowicę jednojamową, dwujamową(wykluczono), nie przeszłam wirusowego zapalenia wątroby, ani nigdy nie piłam alkoholu.
Jednak wątroba poprzez torbiele w niej usiane, jest bardzo powiększona, sięga za pępek aż do kości biodrowej, daje uciski na narządy sąsiadujące, odczuwam kłucia, duży dyskomfort, nie mogę wszystkiego jeść. Szukałam pomocy u lekarzy, ale każdy mówił, że nie da się tego leczyć, że to rzadki przypadek, że nie da się zoperować, a jedynie wymienić narząd, ale to w momencie kiedy mój stan kliniczny będzie ciężki i nie będę mogła funkcjonować. Od czterech miesięcy jestem na restrykcyjnej diecie bez nabiału, cukru, glutenu i mięsa. Próbuję coś zmienić, ale czuje że dieta to za mało.  Dowiedziałam się o totalnej biologii i programach i chciałam zapytać jaki konflikt lub konflikty mogły wywołać taką sytuację i wywołują ją nadal, skoro torbiele z roku na rok powiększają się. A ja nie chcę bezczynnie czekać. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Skalia
12
Zadaj pytanie / Ksztuszenie sie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Icia25 dnia Styczeń 09, 2018, 11:22:09 pm »
Dzien dobry
Bardzo czesto ksztusze sie tym co pije(herbata,woda,kawa, generalnie wszystkim co mozna pic)czasem zdaza sie, ze" powaznie sie czyms zaksztusze i trzeba mnie porządnie udezyc w plecy.
13
Spis chorób / Obfite miesiączki / obfite krwawienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Grudzień 18, 2017, 07:25:15 pm »
Piotr Kmieć
- symbolicznie są jak płacz, że nie mogę urodzić
- "nie można liczyć na mężczyzn, na ich wsparcie"
- też wspomnienia samotnych matek, nieodpowiednich partnerów
- poczucie bycia wyssaną przez faceta
- strach przed byciem w ciąży lub niechęć do bycia w ciąży
14
Zadaj pytanie / Infekcja bakteryjna/grzybica cewki moczowej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pio123 dnia Grudzień 11, 2017, 10:03:40 pm »
Kobieta po ginekologicznej operacji w trakcie której była cewnikowania doznaje infekcji cewki moczowej. Pomimo dużej ilości antybiotyków przez dwa miesiące nie jest w stanie pozbyć się infekcji. To na pewno nie ma związku ze znaczeniem terenu. Pytanie: Co mogło doprowadzić i nadal utrzymywać infekcje cewki moczowej w organizmie? Infekcja odrobinkę się poprawia w momencie przyjmowania leków, ale nie znika, a potem jeszcze się pogorsza.
15
Zadaj pytanie / Trądzik na plecach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alicezkrainybiologii dnia Grudzień 11, 2017, 08:51:12 pm »
Od pewnego czasu wyskakują mi nieprzyjemne stany zapalne na plecach. Kiedyś borykałam się z trądzikiem na buzi, weszłam na forum dowiedziałam się jaki to konflikt i jak ręką odjął, problem zniknął właściwie z dnia na dzień, po przedyskutowaniu problemu z rodziną. Ale pojawił się na plecach, dlaczego? Próbowałam sama do tego dojść, że być może nie wiem, że wyglądam dobrze ale coś z tyłu wciąż karze mi myśleć, że nie jestem atrakcyjna. Skąd pojawia się trądzik na plecach?
16
Spis chorób / Odp: Depresja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Listopad 27, 2017, 06:45:22 pm »
Ewa Eva
Ktoś/Coś/ Przeciwnik jest zbyt silny, dlatego nie podjmuję walki. Program nie działać. Niskie poczucie własnej wartości+ poczucie winy + konflikt terytorialny. Pat hormonalny. Czy realizujesz swoje potrzeby? Czy spełniłeś potrzeby swoich rodziców? Z jakiego powodu ciągle patrzysz w przeszłość? Gdzie jest moje miejsce? czy ktoś je zajął? Gdzie kulisz ogon, i zamykasz usta w życiu? Przy kim w jakich sytuacja nie mogę normalnie działać? Perfekcjonizm ale odwrócony jestem gorszy niż bym chciał być, muszę być jakiś mieć określony wynik byś mnie kochał - jeśli oczekuje się od kogoś by był doskonały to tak jak byśmy oczekiwali żeby tej osoby nie było. wtedy jest komunikat od rodzica: musisz być inny taki jaki jesteś nie masz dla mnie wystarczającej wartości.
Sprawdzić w klanie rodzinnym, czy ktos miał zawał serca - o co ta osoba walczyła w życiu że w wyniku tej walki zmarła, oczywiście zawał serca to rozwiązanie konfliku, lecz, masa stresu została przekroczona. Jeśli ktoś miał zawał, to następne pokolenie może reagować odwrotnością czyli depresją. Lecz ważniejsze jest tu i teraz. A w przypadku dzieci, korzystnie jest jeśli rodzic również zacznie od siebie. Jak się znajdzie o co się walczy w życiu, to pytanie jaki jest powód? i na tym powodzie pracować. Rozłożyc sobie na czynniki pierwsze osobowość walczaka - o co się walczy, osobowość depresanta, przyjrzeć się im, poszukać równowagi, na konfliktach wew.popracować.
17
Zadaj pytanie / Odp: Łysienie andropogenowe - pomocy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez altaj dnia Listopad 23, 2017, 12:07:25 pm »
czy jst to reakcja na nagłą stratę jak podczas normalnego łysienia? A;e jeżeli andropogenowe to znaczy, że strata była dawniej w rodzie, prawda?
18
Zadaj pytanie / Łysienie andropogenowe - pomocy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez altaj dnia Listopad 14, 2017, 08:49:30 pm »
Witam serdecznie!


Trycholog stwierdził u mnie łysienie andropogenowe na górnej części głowy. Występuje tam łupież oraz boląca skóra głowy i nadmierne przetłuszczanie ( tylko w tej części ) . Patrząc na mojego ojca, stwierdzam, że ma to samo, lecz u niego na pewnym etapie to się zatrzymało. Czy może ktoś mi pomóc i podpowiedzieć jakich konfliktów mogę szukać do tej specyficznej przypadłości?


Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
19
Zadaj pytanie / Odp: Wodniak jajowodów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Listopad 14, 2017, 03:14:34 pm »
konflikt straty, utraty kogoś bliskiego lub też chęć ochrony swojej kobiecości, poczucie bycia atakowaną. warto przyjrzeć się konfliktom związanym z byciem kobietą i sprawami kobiecymi zwłaszcza w okresie, kiedy się problem pojawił
20
Zadaj pytanie / Odp: problemy techniczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Listopad 14, 2017, 03:13:38 pm »
napisz mi w prywatnej wiadomości imię i nazwisko albo link do profilu najlepiej
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10