Aktualności:

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Zadaj pytanie / Odp: Nadmiar skóry i nikła ilość mięśni
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Sierpień 10, 2017, 08:59:55 pm »
Hej, wiązałbym to z trybem walki. Potrzebę ochrony - skóra - i przerost mięśni - żeby mieć więcej siły na walkę. Trzeba poszukać u siebie takiego trybu i gotowości do starcia. Możliwe, że jakieś wydarzenia z przeszłości, traumy, stoczone walki z kimś. Nie musi być to dosłowne, ale zastanów się od kiedy istnieje problem i tam będzie wskazówka :)
2
Spis chorób / Odp: Grzybica
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Sierpień 01, 2017, 04:48:40 pm »
Pytanie: powracająca grzybica w pachwinach i pod pachami

Anna Sz
Znalazałam takie objaśnienia że pachy i pachwiny  jako wewnętrzne miejsca związane są z niechcianym rozstaniem z bliską osobą - grzyby też pojawiają się włąśnie po rozstaniu, śmieci bliskich osób, wielkiej stracie... Jeśłi się odnawia to to już będzie szyna  związana z myśleniem "to obrzydliwe znowu mam grzybicę"

Piotr Kmieć
 Już mnie Anna ubiegła ;)
Grzybica to żal i cierpienie z powodu czyjejś śmierci, rozstania lub zakończenia relacji. Pojawia się kiedy nie możemy sobie z tym poradzić, kiedy ciągle wspominamy albo nie umiemy odpuścić zakończenia danej relacji. Pachwiny i pachy sugerują relację związaną z przytulaniem, bliskim kontaktem fizycznym. Także zastanów się co się działo zanim pojawił się problem.
3
Zadaj pytanie / Nadmiar skóry i nikła ilość mięśni
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AniaS dnia Lipiec 24, 2017, 12:35:38 pm »
Nurtuje mnie pytanie, dlaczego organizm produkuje nadmiar skóry - mogłabym zarabiać na jej produkcji :-) Mogę ćwiczyć codziennie i ten problem nie znika, dodatkowo mam problem z przyrostem mięśni. Są osoby, które nie ćwicząc i prowadząc siedzący tryb życia mają więcej mięśni i zdrowszą, napiętą skórę. Dziękuje za wskazówki.
4
Spis chorób / Diastema/nachodzące na siebie jedynki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Lipiec 14, 2017, 02:13:50 pm »
Piotr Kmieć
Diastema wiąże się z konfliktem między rodzicami, a dokładnie problemem w komunikacji między nimi. Kiedy rodzice się kłócą i nie dogadują, a dziecko przeżywa stres w związku z tym faktem. Rozwiązaniem byłoby oddzielenie ich od siebie - jedynki symbolizują rodziców.

Magdalena Ł
Ja tu jeszcze dopiszę na własnym przykładzie, że jak jedna jedynka nachodzi na drugą, to dziecko bardzo nie chce by rodzice się rozstali i ta nachodząca przesadnie jedynka dosadnie to manifestuje. To dziecko staje się mediatorem pomiędzy rodzicami i jeśli mimo tych starań oni i tak  się rozstaną, to dziecko bardzo się będzie o to obwiniać...
5
Spis chorób / Homoseksualizm
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Lipiec 11, 2017, 04:54:19 pm »
Renata R
Homoseksualizm jest sensownym biologicznym programem dla rodów, w których jest za dużo dzieci /gąb do wyżywienia, a za mało jedzenia. Homo są po to żeby nie rodzić własnych dzieci, tylko altruistycznie zajmować się cudzymi. Homo pojawiają się tam gdzie jest bieda. I trzeba pomóc innym swoim kosztem.
Steiner mówił ze to najczystsza forma ziemskiej/ludzkiej miłości w związkach, bo pozbawiona zwierzęcego elementu rozmnażania

Piotr Kmieć
Należy więc szukać w rodzinie historii biedy, dużej ilości dzieci, potrzeby opieki nad dziećmi, które straciły rodziców zamiast rodzenia swoich własnych.
Homoseksualizm pojawić się może również w rodzinach, w których dziecko było wychowywane przez rodzica tej samej płci i/lub rodzic płci przeciwnej był "ten zły", od którego dziecko było izolowane, nie miało do niego dostępu np. dziewczynka wychowywana przez matkę, ojciec jest alkoholikiem "ten zły" - dziewczynka nie umie żyć z mężczyzną, związek z kobietą jest rozwiązanie, bo od najmłodszych lat gwarantował przetrwanie

Małgoska M
Czesto tez nie nieswiadomie jest zakaz, ze nie wolno zdradzic matki, albo tez utozsamienie z druga plcia np. chciano, zeby dziewczynka byla chlopcem, i jest "chlopczyca" (czesto w zwiazkach homo widac, ze jeden/dna z partnerow/partnerek jest bardziej meska a druga kobieca, czyli ta energia polaryzacji jest obecna

W triadach u Athiasa i u Jodorowskiego (w "Metagenealogii" ) jest o homo kiedy druga plec jest negowana, ale to jest nieswiadome homo jesli np. ojciec z synem sa w spisku przeciwko kobietom, " wszystkie to zdziry" (np. bo matka/zona odeszla), albo w zakonie gdzie "kobieta to ta zla, grzesznica" (jest nieswiadomy wezel homo), albo matka z corka jesli np."faceci to swinie"(to jest nieswiadomy wezel homo)
6
Spis chorób / Odp: Hemeroidy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Czerwiec 21, 2017, 04:17:06 pm »
Przy podejmowaniu decyzji:

Piotr Kmieć
Hemoroidy wiążą się z tożsamością i zajmowaniem danego terytorium. dlatego jak sama zauważyłaś masz teraz ten problem. co lepsze, pewnie już podjęłaś decyzję, tylko jej nie wdrażasz w życie. warto obrać kierunek, pójść w tą stronę, zamknąć temat i zapomnieć o wątpliwościach jakichkolwiek. jak już podejmiesz decyzję, to idź w to i się nie zastanawiaj, bo to powoduje przetrzymanie fazy aktywnej.
7
Spis chorób / Odp: Problemy skórne/Trądzik
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Maj 26, 2017, 03:18:58 pm »
Piotr Kmieć
Trądzik pojawiać się może jako objaw problemów w zaznaczaniu swojego terytorium seksualnego. Czyli prościej mówiąc - czy wiem co lubię i jak lubię? Czy czuję się komfortowo z moim partnerem seksualnym? Czy czuję się dobrze z moją własna seksualnością? Czy partner mnie szanuje i czuję, że do niego/niej przynależę? Czy nie mam podejrzeń, że ma kogoś innego? Czy porównuję siebie jako partnera seksualnego do innych osób i czy komfortowo czuję się z moją seksualnością?
8
Materiały, filmy, książki / Odp: Książka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Kwiecień 05, 2017, 12:10:15 pm »
Puść info na grupie - https://web.facebook.com/groups/284597145005020/
Na pewno znajdą się chętni.
9
Przykłady / Przykład z kotem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Kwiecień 05, 2017, 12:09:36 pm »
Piotr Kmieć
Ostatnio miałem problem z naszą kotką - wchodziła na pufy i się na nie załatwiała. Była rozmowa z nią na ten temat. Pytam czemu to robi. Okazało się, że pufa jest wypchana styropianowymi kulkami i jak ona na nie wchodziła, to czuła się jakby była w kuwecie. Myślała, że to kuweta.... Kupiliśmy drugą kuwetę i wstawiliśmy w łazience na dole. Chwila rozmowy i wyjaśniania kotu sytuacji - od tamtej pory nie ma ani jednego takiego incydentu
10
Spis chorób / Torbiel na jajniku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Marzec 15, 2017, 01:18:39 pm »
Piotr Kmieć
Spadek wartości związany ze stratą kogoś bliskiego, ważnego - kim jestem bez niego, co znaczę bez tej osoby?Może być to po rozstaniu lub śmierci bliskiej osoby. Np. kobieta po rozstaniu nie czuje się już kobieco, czuje się bezwartościowa. Tworzy się torbiel, która przez 9 miesięcy zmienia się w tkankę łączną, twardnieje. Ostatecznie ma to na celu wytworzenie cysty, która będzie produkowała więcej estrogenu - celem jest bycie bardziej kobiecą żeby zwiększyć swoją wartość jako kobiety.
Strony: [1] 2 3 ... 10