Aktualności:

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Zadaj pytanie / Nawracające infekcje grzybicze pochwy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez IwonkaIwona dnia Maj 30, 2018, 04:35:03 pm »
Walczę z tym cholerstwem już od 10 lat...nie mam siły..proszę o podpowiedź.
2
Pierwsze kroki na forum / Odp: Powitalnia :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez IwonkaIwona dnia Maj 30, 2018, 04:31:30 pm »
Witam :) Cieszę się, że mogę być tu z Wami.
3
Spis chorób / Śledziona
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Maj 11, 2018, 02:03:29 pm »
Piotr Kmieć
Śledziona produkuje krew, więc będziemy tu rozważać wszystkie konflikty związane z rodziną i więzami rodzinnymi.
Dodatkowo należy zbadać konflikt uczucia "czy mam energię do życia?"
4
Spis chorób / Odp: Borelioza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Maj 11, 2018, 02:01:02 pm »
Beata S
boreliozie poszukaj, co się wydarzyło przed zachorowaniem, jakie zaszło zdarzenie silnie emocjonujące o zabarwieniu znaczeniowym: chcę być potrzebny + czuję się oddzielony od mojego klanu rodzinnego.
konflikty typu: "gdziekolwiek jestem, jestem oddzielony od klanu", "gdzie indziej byłoby mi lepiej"; historie migracji w drzewie genealogicznym; odczucie: chcę być potrzebny + czuję się oddzielony od mojego klanu.
5
Zadaj pytanie / Zawroty głowy,zmęczenie,problem z podejmowaniem decyzji i snem ,częste infekcje.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pan berd dnia Maj 11, 2018, 01:53:58 pm »
Witam
Od 5 lat ( dokładnie od czasu kiedy rzuciłem nałogi ) jestem cały czas zmęczony, budzę się rano i mogę iść spać,  a w nocy źle sypiam . Mam ciągłe zawroty głowy ( jakby kołysanie na statku ) i bóle głowy. Co chwila dochodzą nowe problemy, jak nie wrastający paznokieć, to ból kolan ( teraz mam zapalenie stawów ), jak nie zgaga to ból mięśni. Często oddaje mocz ( czasem do kilkunastu razy na godzinę ) Pomimo wieku średniego mam problem z podejmowaniem decyzji, zwłaszcza tych komu wierzyć i jaką drogę obrać, kończy sie to tak że albo stoję w miejscu albo sie z nich wycofuję a potem znów staram sie je zrealizować. Ogólny chaos. Wszystkie badania od neurologicznych po krwi ( przebadane mam chyba wszystko- urolog,błędnik, laryngolog, tętnice,rezonans, bolerioaza, EEG - lista jest długa   ) są idealne. Lekarz patrzy na mnie jak na idiotę  a ja ledwo  funkcjonuję. Co na taki przypadek mówi BT.
Pozdrawiam
6
Spis chorób / Nadopiekuńczość
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Maj 08, 2018, 03:39:16 pm »
Bóg jahve kazał zabijać Żydom swoje dzieci, co znajduje odwzorowanie w Starym Testamencie. Jahve zabił też swojego syna, Jezusa Chrystusa. Również ziemscy rodzice często, na bardzo głębokim i wypieranym, podświadomym poziomie, pragną „zabić” swoje dzieci. Ponieważ podświadomie obwiniają je o straconą młodość i jej uroki. U matek przejawia się to w postaci patologicznej nadopiekuńczości. Dziecko takie nie będzie potrafiło sobie poradzić w życiu i „umrze”. U ojców przejawia się to albo wychowawczą agresją (tzw czarna pedagogika), albo emocjonalnym wycofaniem, nieobecnością.
źródło
7
Zadaj pytanie / Odp: Chroniczne zmęczenie, problemy ze snem, senność i bezsenność
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Marzec 15, 2018, 09:41:00 pm »
To program nadnerczy. Podstawowy konflikt - zgubiłem kierunek, nie wiem w którą stronę isc, czuję się oddzielony od mojego stada/rodziny/przyjaciół. Każdy mój ruch sprawia, że gubię się/oddzielam jeszcze bardziej, więc wolę pozostać w miejscu.
8
Zadaj pytanie / Odp: Infekcja bakteryjna/grzybica cewki moczowej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Marzec 15, 2018, 09:39:09 pm »
Naprawcza konfliktu naruszenia GRANIC terytorium.
9
Zadaj pytanie / Odp: Trądzik na plecach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Marzec 15, 2018, 09:38:49 pm »
Trądzik na plecach to faza naprawcza ataku na plecy. Zastanów się kto w środowisku knuje za plecami albo czujesz zagrożenie od niego. Dosłownie - obawa przed atakiem na plecy, od tyłu
10
Spis chorób / Skaleczenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Kmieć dnia Marzec 15, 2018, 09:26:45 pm »
Piotr Kmieć
Dotyczy naskórka i skóry właściwej. Chodzi o naruszenie mojej integralności.
Szukamy wydarzeń i osób, które nas ranią, które przekraczają naszą przestrzeń, ale nie chodzi o naruszenie granic, ale wręcz atak. Poszukaj osoby, która Cię nadużywa, rani słownie lub emocjonalnie. Skaleczenie symbolizuje Twoją "lukę" w systemie zabezpieczeń przed światem zewnętrznym.
Tutaj można od raz poszukać przyczyn, czyli wzorców, postaw i emocji, które powodują, że inni mają do nas dostęp np. poczucie winy, że nie jestem taki, jak powinienem i przez to pozwalam innym się obrażać / czuję się niedowartościowany, więc daję innym sobą pomiatać itp.
Strony: [1] 2 3 ... 10