Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Piotr Kmieć

Strony: 1 ... 46 47 [48]
706
Romuald Kosznik
Wspólnym mianownikiem dla ziarnicy złośliwej, czy chłoniaka ziarniczego i choroby Non Hodgkina jest fakt, że objawy, występujące w każdym z tych schorzeń należą do fazy zdrowienia biologicznych konfliktów po przeżyciu DHS®. Jednakże ich treści konfliktów są zupełnie inne, jak również przyporządkowane są do zupełnie innych listków zarodkowych. A więc ich ośrodki sterowania są również w mózgu zupełnie gdzie indziej zlokalizowane.
Zarówno ziarnica złośliwa (choroba Hodgkina, albo inaczej chłoniak ziarniczy), jak i choroba Non Hodgkina jest w pojęciu medycyny szkolnej tzw. rakiem węzłów chłonnych. Przy czym rozpoznanie następuje zawsze dopiero w fazie zdrowienia (u pacjentów z dolegliwościami) albo zupełnie przypadkowo po zakończeniu fazy zdrowienia (u pacjentów, którzy nie mieli dolegliwości).
Tzw. chłoniak Hodgkina, należy do środkowego listka zarodkowego (mezoderma nowego mózgu) i według Germańskiej Nowej Medycyny jest on w fazie pcl wypełnionym przez mitozę komórek opuchniętym węzłem chłonnym. Oznacza to, że konflikt musiał już być rozwiązany. Przyczyną takiego konfliktu było zawsze uczucie związane z lekką utratą własnej wartości.

Strony: 1 ... 46 47 [48]