Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Skalia

Strony: [1]
1
Zadaj pytanie / Wielotorbielatowatość wątroby i nerek
« dnia: Styczeń 17, 2018, 09:43:02 pm »

Witam
W 2012 roku dowiedziałam się z tomografii komputerowej wskutek  wypadku komunikacyjnego o istnieniu bardzo licznych torbieli prostych w wątrobie i nerkach. Torbiele wątroby mierzyły od 3mm do 4,5 cm. Obecnie ich ilość i masa się zwiększyła do 9,5 cm, co roku na każdej przybywa około 1 cm. Robiono mi badania na bąblowicę jednojamową, dwujamową(wykluczono), nie przeszłam wirusowego zapalenia wątroby, ani nigdy nie piłam alkoholu.
Jednak wątroba poprzez torbiele w niej usiane, jest bardzo powiększona, sięga za pępek aż do kości biodrowej, daje uciski na narządy sąsiadujące, odczuwam kłucia, duży dyskomfort, nie mogę wszystkiego jeść. Szukałam pomocy u lekarzy, ale każdy mówił, że nie da się tego leczyć, że to rzadki przypadek, że nie da się zoperować, a jedynie wymienić narząd, ale to w momencie kiedy mój stan kliniczny będzie ciężki i nie będę mogła funkcjonować. Od czterech miesięcy jestem na restrykcyjnej diecie bez nabiału, cukru, glutenu i mięsa. Próbuję coś zmienić, ale czuje że dieta to za mało.  Dowiedziałam się o totalnej biologii i programach i chciałam zapytać jaki konflikt lub konflikty mogły wywołać taką sytuację i wywołują ją nadal, skoro torbiele z roku na rok powiększają się. A ja nie chcę bezczynnie czekać. Będę wdzięczna za odpowiedź.
Skalia

Strony: [1]